Přeskočit na obsah

Každý bůh má nulovou evoluční hodnotu

  • K

Tak nám státní svátek vyšel na pátek tím mají lidi tři dny volna a mohou je využít podle svého. Dnešní doba je plná spěchu a problémů proto mají lidi rádi odpočinek doma nebo jinde. Dnešní den je svátek spojen s odporem lidí proti totalitě, která dělala z lidí ubožáky pomocí násilí.

Dějiny našeho národa jsou plné totalit, které zde centrálně rozhodovali o nás bez nás, často byl náš malý národ jenom v roli provincie, kterou ovládal jiný národ, dějiny byli často cenzurou upraveny tak aby se lidi nedozvěděli pravdu o totalitách, co zde vládli.

Je zde v současnosti opravdu demokratický kapitalismus nebo je zde něco zcela jiného? Subjektivně si myslím že zde není rozhodně demokratický kapitalismus, ale je zde sociální populismus (Levicový populismus) který vše reguluje a do všeho násilně zasahuje klasickým příkladem je nedostatek peněz na důchody a dostatek peněz na; armádu, policii, soudy, politiky, byrokraty atd.

Logicky je zde otázka, kdo světu objektivně vládne? Z dálky to vypadá že všemu vládne centrálně vláda nebo předseda vlády, jenže tak tomu není, všemu vládnou programy a databáze, vše je zde evolucí naprogramováno do nejmenších detailů, svoboda je iluze!

Veškeré vládnutí je obrazně o řízení pomocí násilné manipulace, něco jako řízení automobilu, vláda nebo prezident to je řidič automobilu a pokud řidič chybuje tak následkem je havárie. Problémem reality jsou náhražky, civilizace má základy v nahrazování originálů a kopie!

Politika to je jenom levná kopie lidové moudrosti, pokud bychom žili podle lidové moudrosti tak bychom už nepotřebovali centralizaci, která proměňuje lidi na ubožáky, aby se ti, co jsou v centru měli božsky a žili v ekonomickém ráji, nadbytek vzniká díky nedostatku.

Bůh je levná kopie s nulovou hodnotou, originál je lidová moudrost a když Ježíš Kristus hlásal lidovou moudrost, tak jej svatá totalita zavraždila. Příroda se od svého vzniku řídí jenom přírodní moudrostí, a proto zde nejsou krize a války, byli jsme vykopnuti evolucí z přírodního ráje do konzumního očistce, protože jsme se nechtěli pokorně řídit přírodní moudrostí.