Sociální sítě a lidová fóra jsou zloději vašeho času

Nahá pravda o úspěchu ve virtuální digitální realitě je o tom že kdo spěchá musí mnoho investovat hodně peněz do reklamy! Ten, kdo nespěchá si koupí správnou doménu s koncovkou cz a tu dá na správný hosting, každý den dává hodnotný originální obsah na doménu a za pět let je jeho doména populární, pokud zde on nemaže obsah svojí domény a nedělá začátečnické chyby. Jsi nula a myslíš si, že vyhledávače nepoznají to, že jsi nula, jenže vyhledávače jsou dneska inteligentní, a tak poznají to, že jsi nula a budou tě mnoho let ignorovat!

Podívejme se na volbu prezidenta, kdy je zde mnoho kandidátů a voliči rozhodnou o tom kdo se stane prezidentem na pět let, reklama se snaží o to, aby chytře manipulovala s voliči pomocí propagandy a cenzury, a tak ten kdo má nejlepší reklamu, ten většinou volby i vyhraje. Pokud se staneš prezidentem nebo celebritou tak má tvoje stránka velikou návštěvnost a o tvoji stránku se starají jenom profesionálové, nula nemůže hrát hlavní roli o tom je návštěvnost na internetu. Není důležité, co se na internet napíše, důležité je kdo to napsal!

Sociální sítě a lidová fóra jsou zloději vašeho času, zde obsah vytvářejí nuly a nuly tento obsah čtou, je to začarovaný kruh neúspěchu na internetu! Vše je o cestě, cesta vzhůru je obtížná a cesta po rovině je snadná, a tak většina pitomců jde po celý život po cestě co je na rovině, a tak si nekoupí doménu a nekoupí si tím ani hosting, stačí jim mít jenom účet na Facebooku kde mají mnoho virtuálních přátel, které nikdy osobně nepoznali je to celé jenom náhražka za rodinu a soukromé podnikání. Je zde mnoho knih a stránek na internetu s návody, jak být v něčem snadno a rychle úspěšní, jenže tyto teorie v praxi nefungují! Není na světě kapitalismus nebo socialismus, je zde všude mnoho tisíciletí jenom amatérismus!

Sociální sítě a lidová fóra mohou být časovými zloději, pokud se s nimi neumíte správně vypořádat. Pokud trávíte příliš mnoho času prohlížením sociálních sítí nebo čtením a psaním na fórech, může to ovlivnit váš produktivní čas a soustředění na důležité úkoly. Je důležité mít na paměti, že tyto platformy samy o sobě nejsou špatné nebo dobré, ale záleží na tom, jak je používáte. Pokud je používáte s měrou a pro určité účely, jako je například komunikace s přáteli a rodinou, získávání informací nebo vzdělávání, mohou být velmi užitečné a přínosné.

Je důležité být si vědom svých priorit a plánovat si čas tak, aby byl věnován nejdůležitějším úkolům. Pokud máte pocit, že se neumíte ovládat a strávíte příliš mnoho času na sociálních sítích nebo na fórech, může být užitečné stanovit si limity a použít například časové omezení na používání těchto platforem. Celkově platí, že je důležité najít rovnováhu mezi užitečným využíváním sociálních sítí a fór a svým časem, který chcete věnovat na jiné aktivity a povinnosti.

 

Čtěte dál

PředchozíDalší