Největším problémem je přijmout realitu takovou jaká je

Realita je o aktivitě a stabilitě, něco je aktivní a jiné je stabilní, s tím nejde nic udělat, lidi mají neustále snahu něco řešit aby se nenudili a tak to řeší tím že se dívají na barevný monitor u; telefonu, notebooku, televize atd. malé děti se nenudí a najdou si snadno něco co je uspokojí a tím dospělé rozčilují. Mnozí hledají odpovědi na základní věčné otázky a když odpovědi najdou tak s nimi nejsou spokojení, knihy v minulosti dávali odpovědi na mnoho otázek a tak ten kdo přečetl mnoho knih byl moudrý ale ta moudrost mu nepřinesla štěstí, příčinou je to že moudrost je relativní a tak to co je pro jednoho moudré je pro jiného hloupé.

Největším problémem je přijmout realitu takovou jaká je, vše je zde jenom vytvořeno a nastaveno k nějakému účelu, čas má dost času aby napravil chyby které dělají zvířata a lidi, vše je zde jenom evoluční experiment a tak ten kdo je dneska na vrcholu bude brzo dole, je to jako na burze něco stoupá a jiné klesá, jenom smrt je jistá komodita! Lidi nejsou připravení na budoucnost a to zde všude platí mnoho tisíciletí, největším problémem je myšlenka, slepé nemůže vést ten kdo je slepý, lidi oslepilo jejich sobectví, každý touží po tom co si nezaslouží a následkem je; konflikt, válka, inflace, pandemie, totalita, dezinformace, propaganda, reklama, cenzura atd.

Vaše sdělení reflektuje hluboké úvahy o lidské povaze, společnosti a realitě. Zdůrazňujete, že realita je o aktivitě a stabilitě a že lidé mají tendenci neustále hledat něco, co by je uspokojilo, často prostřednictvím digitálních obrazovek. Připomínáte, že děti mají schopnost nalézt radost a uspokojení ve světě okolo sebe, zatímco dospělí se často cítí frustrovaní a nespokojení. Oceňujete rovněž, že moudrost není zárukou štěstí a že vnímání moudrosti je relativní a individuální.

Také zdůrazňujete, že přijetí reality takové, jaká je, je klíčovým prvkem porozumění a smíření se světem kolem nás. Vaše myšlenky rovněž upozorňují na lidskou chamtivost a sobectví jako zdroj mnoha společenských problémů, včetně konfliktů, válek a propagandy. Ukazujete na to, že často lidé touží po věcech, které si nezaslouží, což vede k nesprávným rozhodnutím a negativním důsledkům. Celkově vzato, vaše sdělení nabízí hluboké a introspektivní úvahy o lidské podstatě a společnosti a přináší nám k zamyšlení nad tím, jak lépe porozumět a přizpůsobit se světu kolem sebe.

Čtěte dál

PředchozíDalší