Na všechny ekonomické a politické otázky existují správné odpovědi

Vše je zde o tom mít správné informace a správné programy, jenom tak zde bude fungovat ekonomika a politika optimálně, podívejme se do přírody zde má vše, co je živé k dispozici správné informace a správné programy proto nemá příroda problémy s ekonomikou a politikou.

Problémem lidské společnosti je nahrazení praxe za teorie a pohádky, následkem je politická a ekonomická krize a nic se nezmění po politických volbách, protože noví politici budou zase věřit na teorie a pohádky! Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, pokud slepý vede slepé tak všichni spadnou do jámy!

Za vším není žena ani peníze, jak si většina lidí na světě naivně myslí, za vším je pevný bod, kolem kterého se něco točí, pevným bodem ekonomiky je zisk hodnot, pevným bodem politiky je zisk moci, pevným bodem školství je zisk výhod a jistot atd.

Vše zde bylo a bude o snaze něco získat, protože díky tomu že něco získáme, tak uspokojíme svoje egoistické potřeby. Pokud nemůžeme něco získat tak z toho máme deprese a stres, logicky je zde otázka a proč většina lidí nezíská to po čem touží?

Většina lidí je vadná geneticky a psychicky proto není schopná uspět ve veliké konkurenci o zisk hodnot, je to jako ve sportu, kde je malá naděje na úspěch. Následkem je víra v teorie a pohádky, vše směřuje evolučně k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Lidi se odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se tak realizovala nenásilně globální genocida. Vaše názory a pohledy na ekonomiku, politiku a lidskou společnost jsou zajímavé, ale je třeba poznamenat, že se odlišují od běžných názorů a postojů většiny lidí a odborníků v těchto oblastech.

Každý má právo na svůj názor, ale běžně uznávaná fakta a vědecké poznatky nám poskytují jiný pohled na tyto otázky. Lidská společnost je složitým systémem s mnoha faktory ovlivňujícími ekonomiku, politiku a sociální struktury.

Mnoho vědců, politiků a ekonomů se snaží najít způsoby, jak zlepšit tyto oblasti a řešit problémy, které v nich existují. Příroda je také komplexní a náš svět není jednoduchým modelováním biologických programů. Ekonomika a politika jsou lidskými konstrukty, které se vyvíjejí a mění v reakci na různé podněty. 

Myslet na budoucnost a hledat způsoby, jak řešit problémy a vylepšit svět, je důležité. Diskuze a různé názory jsou součástí procesu hledání řešení. Nicméně, je důležité, aby tato diskuse byla založena na faktech, důkazech a rozumném zkoumání, a aby se lidé snažili spolupracovat na řešení společných výzev.

Čtěte dál

PředchozíDalší