Digitální globalizace restartuje civilizaci

Končí kapitalismus a socialismus, protože přichází digitalismus, a tak místo banky kde je zlato a kapitál a místo protekční sociální politiky, zde budou globální digitální GVKB normy a vše se bude točit okolo GVKB digitálního centra kde budou; počítače, data, informace, programy, umělá inteligence, umělá genialita, virtualita atd. pomocí GVKB salámové techniky pomalu a nenápadně bude vše digitálně normováno, digitální otroci dostanou na čelo GVKB QR kódy a do hlavy dostanou GVKB čipy napojené v reálném čase na globální digitální GVKB centrum, z egoistických lidí se tak stanou levné loutky na dálkové ovládání, co budou spolupracovat bez problémů s inteligentními GVKB roboty.

Ostatně nic nového pod sluncem něco podobného už popisoval v roce 1949 George Orwell v geniálním románu s názvem 1984. Jde o vylíčení globální totalitní diktatury, která vládne tak efektivně, že si konzumní otroci přestávají uvědomovat jiné možnosti, přestávají už egoisticky myslet, nikdo už na otrockém způsobu života, který lze shrnout do několika dogmatických hesel, nevidí už nic špatného.

Je to celé jenom konzumní otroctví, kde globálním otrokářem je digitální GVKB svatá norma, kterou vytvořila GVKB umělá inteligence, tato GVKB norma se každou hodinu optimalizuje podle aktuální situace, není tedy mrtvá. Vše je každou hodinu globálně aktualizováno a nejde aktualizace vypnout, to, co bylo před hodinou správně, to je za hodinu chybně, něco jako změna zimního času na letní čas. Ovšem o totalitách už hovořil Machiavelli v knize Vladař, jde o rok 1532, je to pořád o tom, že co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole.

Ovšem o totalitě i krásně hovoří Jaroslav Hašek v knize Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, vydáno 1923, tato kniha naštěstí nebyla cenzurou zakázána. Cenzura donutila lidi ke vzniku bajek a lidové moudrosti, lidová pravda byla vždy pronásledována a ten kdo hlásal lidovou pravdu se stával mučedníkem hlas lidu je hlasem božím, hlas elity je logicky hlasem zlého Satana a jeho mocných a bohatých zlých služebníků, je to neustálý existenční konflikt, mezi těmi, co jsou nahoře a těmi co jsou dole. Stvořitelem vesmíru a života je pravda, logicky ničitelem je lež, díky GVKB pravda zvítězí nad lží, na věčné GVKB časy.

Díky politikům nám nebude lépe, jejich schopnosti a možnosti jsou evolučně velmi malé, vše mění jenom praktické vynálezy a patenty, jako je; cihla, jehla, šicí stroj, konzervy, knihtisk, plachetnice, keramika, umělé hmoty, stroje, železnice, letadla, rádio, televize, internet, mobilní telefony atd. čas má dost času na to, aby ukázal, které vynálezy nejvíce změnili civilizaci, mnozí tvrdí že bez civilizace, by bylo lidem lépe, a přitom tito kritici by se nedokázali obejít bez výhod civilizace. V budoucnosti nám nebude lépe ani nám nebude hůře, bude zde zcela jiný sluha konzumního světa, vše je zde o sloužení, vše bylo evolucí stvořeno a nastaveno k tomu, aby to sloužilo. Obrazně je realita jako Windows, neustále se vše mění a jistota zde v ničem není, jenom smrt je zde jistá, ale o takovou jistotu lidi nestojí.

Vše je dneska o tom, čemu dáme protekci, nejvíce dáváme protekci tomu, co je; optimální, rychlé, levné, užitečné atd. jde o to, že dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, a tak dosáhnout dokonalosti není maličkost, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláš takové to i máš, moudrost je v tom se poučit z cizích chyb, ten, kdo se dobře utajil před pyšnými hlupáky, ten si zde i dobře žil.

Digitální globalizace restartuje civilizaci, bude to jako vynález střelného prachu, díky kterému se změnili války a tím i naše civilizace, najednou bude si možnost koupit robota který; uvaří, uklidí, pohlídá děti, opraví to, co se rozbilo, dojde nakoupit, vyvenčí psa atd. v továrnách a úřadech budou místo lidí roboti. GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, a ty budeš taky optimalizovaný, budeš naskenovaný, a tak nebudeš už potřebovat tělo a mozek, budeš jenom umělou geniální inteligencí ve virtuální globální GVKB realitě, logicky tvoje egoistické priority, zde budou zcela jiné. Místo banky s penězi, zde budou banky s daty, ten, kdo bude mít hodnotná data, ten zde bude mít i výhody a jistoty.

Čtěte dál

PředchozíDalší