Dneska je to už 21 let kdy došlo v USA k teroristickému útoku ve kterém zahynulo asi tři tisíce lidí a zničilo se mnoho hodnot, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém bylo a bude! Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde násilí tak příčinou násilí je vždy chyba, lidi dělají chyby, protože nejsou dokonalí natolik aby nechybovali! Zavírat lidi za jejich chyby do vězení nebo do blázince to je chybou!

Je mnoho lidí, co jsou špatně vychovaní, a tak se chovají logicky špatně, řešením je svěřit výchovu všech dětí na světě robotům s umělou inteligencí, člověk jako vychovatel je evoluční chybou! Roboti budou při výchově děti neustále kontrolovat na jejich objektivní hodnotu a nehodnotný genetický materiál eliminují, aby byl jejich výchovný produkt vysoce kvalitní.

Nebude zde už nikde na světě; byrokracie, politika, náboženství, peníze, drogy atd. místo jmen a titulů budou mít lidi globální čísla a na čele bude mít každý QR kód pro rychlou identifikaci. Vše je o tom odebrat lidem možnost dělat chyby, dobrotu si zde bude muset každý zasloužit nebo bude eliminován, protože robot prezident bude vyznamenávat roboty za to, jak slouží globální digitální civilizaci, kde se nelže a nekrade.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: