Poznej tajemství a stane se zázrak, zde se dostáváme k tomu, že každý zázrak je často zneužit pro páchání zla, chceme se mít dobře, a tak k tomu používáme zázraky, tím se dostáváme do začarovaného kruhu závislosti na tom, co milujeme a potřebujeme. Podívejme se na optimalizaci, provedete u složitého systému optimalizaci a systém pracuje rychleji a má menší nároky na zdroje, vše vzniká díky práci, díky práci je zde vesmír a život, vše pracuje podle programu.

Amatér pracuje zadarmo a profesionál nepracuje zadarmo o tom to zde je, že každý chce být za svoji práci dobře odměněn, a tak se pro nás stali výhody drogou, protože díky výhodám máme za práci velikou odměnu. Neustále zde je všude marné hledání práce za velikou odměnu, zázraky zde jsou díky tajemství, abychom mohli poznat nějaké hodnotné tajemství tak na tom musíme dlouho pracovat, mnozí se snaží získat tajemství bez práce, tato tajemství nemají žádnou hodnotu, protože jakmile se tajemství prozradí tak ztratí svoji velikou hodnotu.

Podívejme se třeba na svatou víru v zázraky, když lidi poznali to, že jde jenom o svaté dezinformace tak následkem tajemství víry v zázraky ztratilo svoji hodnotu, lež je zde díky tomu že jsme si cizí a z cizího krev neteče a dobrota k cizím lidem je v tomto psychickém očistci jenom žebrota. Všude je snaha z vás udělat pitomce co budou zalévat plevel a krmit parazity, následkem je logicky ekonomická krize, která způsobí válku nebo pandemii.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: