Na internetu je veliké množství virtuálních celebrit, a to zejména na sociálních sítích, tyto celebrity jsou ale jenom loutky s nulovou hodnotou a v reálném životě nic neznamenají. Internet je virtuální divadlo, které konkuruje televizi, naše civilizace je o náhražkách a nebude to trvat dlouho a dojde k tomu že umělá inteligence a autonomní roboti začnou nahrazovat lidi.

Najednou se lidi ocitnou v rezervaci, protože je v civilizaci nahradí autonomní roboti a umělá inteligence. Představme si, že by bylo možné se přenést do doku 1822 a ukázali bychom lidem, jak to funguje v roce 2022, jaká by byla reakce lidí, dokázali by pochopit rychlý evoluční vývoj? Stejné by to bylo, pokud by nás navštívili lidi z roku 2222 jak bychom pochopili to co by nám ukázali?

Jak je možné že začalo docházet k tomu, že se náš svět tak rychle evolučně mění to jistě má nějakou příčinu. Tou příčinou je využívání hodnotných informací v praxi, pokud máme s něčím problém tak příčinou je to, že neumíme využívat hodnotné informace v praxi, komu není rady tomu není pomoci. 

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: