V přírodě jsou přírodní zákony pro každého bez výjimky, a stejně tak ve vesmíru jsou vesmírné zákony pro vše bez výjimky, proč si člověk vytvořil svoje subjektivní zákony, které mají mnoho výjimek? Mocný člověk si o sobě myslí že je božským stvořitelem, a tak může stvořit pro cizí lidi teoretické zákony, které v praxi nefungují optimálně. Každý zákon to je nastavení programu tak aby program dělal to na co byl naprogramován, všechny programy jsou navázané na systémy, které řídí a pokud se systém změní, tak se musí aktualizovat i programy.

Elity, co zde pomocí zákonů vládnou, vycházejí naivně z toho, že je každý člověk stejný a existuje ve stejné situaci trvale, jenže každý člověk je originál a situace ve které existuje se mění, z toho je jasné že zákony jsou pro lidi k ničemu a jenom způsobují lidem problémy.

Lidi nejsou stroje, které lze naprogramovat, lidi jsou živé systémy, a tak potřebují i živé inteligentní systémy co je budou řídit a nebudou dělat chyby, místo lidské elity zde musí být umělá globální inteligence která bude napojená bezdrátově na každý lidský mozek, stroje na práci a umělá inteligence na myšlení. Moderní člověk bude proto vyrobený v továrně a místo mozku bude mít napojení na umělou inteligenci, už zde nebude problém s tím, že někdo myslel, a tak udělal pitomý zákon.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: