Z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, proč nemáme prachy? Nemáme prachy, protože jsme malou součástí velikého konzumního systému, prachy má jenom to, co je veliké!

Veliké parazituje na malém a malé se tomu nemůže bránit, zájem velikého je nad zájmem malého a je zcela jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, protože nikde na světě není pro lidi spravedlnost, protože je všude rozdělení na veliké a malé.

Pojem veliké a malé je relativní, záleží na tom, s čím se něco porovnává, někdo si myslí že má málo peněz, protože svoje množství peněz porovnává s těmi, co mají hodně peněz, pokud by svoje množství peněz porovnal s těmi, co mají jenom samé dluhy tak by měl hodně peněz.

Veliké množství informací, které nás od narození do smrti zaplavují tak že z toho máme deprese a stres, vzniká z malých dat, které se programově upravují na informace a z informací potom vznikají programy a inteligence. Všichni chtějí mít z informací a programů veliký užitek a následkem je propaganda a cenzura!

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: