Konflikt je srážka či střet dvou nebo vícerých, do určité míry se vylučujících nebo protichůdných; snah, sil, potřeb, zájmů, citů, hodnot, tendencí, programů, informací, organizací atd. Konflikt nastává v případě, kdy se tito aktéři konfliktu setkávají a činí rozhodnutí v rámci stejného systému nebo se musí dělit o společné zdroje. Ve snaze minimalizovat konflikty je zde snaha o; monopol, centralizaci, totalitu, cenzuru, propagandu, reklamu atd. pokud zde není už možný konflikt tak následkem je degenerace a bída, dobrota je žebrota.

Vše zde jsou příčiny a následky nebo akce a reakce, napětí mezi protiklady má za následek vznik; času, prostoru, energie, inteligence, evoluce atd. svým způsobem zde vše jsou stroje které dělají to na co byli vyrobené a nastavené, život je tak inteligentní stroj. Pokud se zabíjíme po milionech ve válce, tak násilím eliminujeme inteligentní stroje a stejně tak i pandemie eliminuje inteligentní stroje, vše je tak zde jenom dočasným evolučním experimentem.

Máme strach z toho co je nové a my to neznáme, proto je tak obtížné provést veliké změny a nahradit to co je staré za to co je nové, místo víry v boha zde přichází víra v seberealizaci, jak si to uděláš takové to i máš, nestarej se o cizí protože dobrota je žebrota, podívej se do přírody zde nejsou daně a pitomé zákony protože se zde každý stará jenom o sebe, všechny lidské organizace proměňují lidi na pitomce, z díla spatříme tvůrce, dílem naší všemocné elity je blbá nálada už mnoho století.     

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: