Každé soukromí je společné, protože naše existence je o vztazích bez vztahů nemůžeme zde existovat, a tak je zde společné soukromí, dokonce i když tvrdě spíme tak v našich snech nemáme žádné soukromí, vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí, a tak je zde; společné a soukromé, pravda a lež, život a smrt, dobro a zlo atd. často je zde snaha o eliminování protikladů, a tak tvrdíme že já jsem dobrý a ty jsi zlý, ve skutečnosti je každý člověk dobrý a zlý, organizace a situace určuje, jestli bude člověk dobrý nebo bude zlý.

Pokud máme nedostatek soukromí, tak myslíme na to, jak mít dostatek soukromí, proč máme tak veliký problém s tím abychom měli dostatek soukromí? Je to celé o hodnotě člověka, čím větší má člověk hodnotu tím více má i soukromí, hodnotu člověka nejvíce určují organizace a situace, se změnou organizace a situace se většinou i mění hodnota člověka, jsme všichni jenom zbožím, které má nějakou hodnotu a podle toho se s tímto zbožím i zachází.

Války a pandemie v nahotě mnoho tisíciletí odhalují to, že hodnota průměrného člověka je velmi malá a jakákoli snaha to změnit je většinou naivní a marná. Nevěřte na to, že v budoucnosti bude hodnota člověka veliká, s příchodem umělé inteligence a robotů dojde logicky globálně k nedostatku dobré práce pro lidi, lidi začnou opouštět ve velkém civilizaci a budou hledat pro sebe marně novou existenci mimo civilizaci, než jim konečně dojde to, že jsou ubožáci, co nemají šanci na to se mít dobře.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: