Hodnota akcií sociálních sítí začíná rychle klesat, lidi opouštějí ve velkém sociální sítě, a to jistě musí mít nějakou příčinu? Problémem je nedostatek kvalitních informací a nadbytek dezinformací, pokud by se nasadila optimální cenzura, tak by se situace na sociálních sítích jenom zhoršila. Začalo to u nás zánikem sociální sítě lidé a blogovacího systému blog.

Pokud si někdo koupí doménu a dá jí na placený hosting, tak se bude snažit o kvalitní obsah, jinak nebude mít z domény užitek, vyhledávače už mají umělou inteligenci, a tak poznají, jestli je obsah kvalitní a originální, nevěřte na to, že existují nějaké geniální techniky, které umí vyhledávací programy chytře oklamat. 

Jak vlastně vypadá průměrný obsah na sociální síti? Tvůrcem obsahu je většinou psychicky nemocný člověk s malou inteligencí, moderátoři to jsou většinou psychicky nemocní lidé s malou inteligencí, logicky psychicky zdravý člověk s velikou inteligencí na sociální sítě nechodí, protože na to nemá čas ani náladu.

Vše je o tom že hledáme to, co je hodnotné a snažíme se zbavit toho co je nehodnotné, sociální sítě se tak stali skládkami toxického informačního odpadu, z díla poznáme tvůrce, komu není rady tomu není pomoci, je třeba si konečně přiznat to že sociální sítě na internetu byl evoluční experiment který se nepovedl. 

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: