Všemu zde kralují čuráci už mnoho tisíciletí, je jedno jestli zde kraluje malý čurák nebo veliký čurák, protože vždy je to na píču. Volby jsou na píču, protože na kandidátkách jsou jenom čuráci, a proto je politika a ekonomika na píču. Za vším není žena, za vším jsou čuráci, co potřebují píču. Pustíte si televizi a zde se pořád dokola hovoří o čurácích co potřebují píču. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, populismus atd.

Je zde všude jenom dogmatismus, čuráci neustále vyvářejí dogmata, která prohlašují za svatá a cenzura zakazuje tato dogmata kritizovat. Když přijdete na stránku tak většinou musíte odkliknout souhlas s cookies, něco takového mohl vymyslet jenom veliký čurák! Nebo se podívejme na naše zákony, co vymysleli čuráci podle hesla moje hra a moje pravidla. Čuráků je na světě jako sraček, a proto je zde život na píču. Nazývat čuráky volem to může vymyslet jenom čurák, místo oslovení pane je správné se oslovovat čuráku nebo píčo!

Vážení čuráci a vážené píči sešli jsme se zde proto, abychom vyřešili konečně to, že je zde díky čurákům vše v píči, je třeba se poučit z krizového vývoje a neopakovat staré chyby abychom zase jako čuráci nebyli v píči, jak si to uděláme takové to máme. Největším současným problémem je to že jsme nahradili praxi za teorie, a tak jsme jako čuráci v píči. Nová doba nám přináší nové možnosti, každý dostane do hlavy napojení na virtuální realitu, a tak už nebudou čuráci v píči, ve virtuální realitě bude každý pod kontrolou umělé inteligence, a tak zde bude vše optimálně fungovat a nikdo už nebude tak moci chybovat, takto zvítězí na věčné virtuální časy pravda nad lží.