Proč všichni neplatí daně?

S placením daní je problém od té doby, co daně existují, lidi a organizace neustále hledají chytré způsoby, jak se placení daní chytře vyhnout, dalším problémem je to že se s penězi, co se získají z daní špatně hospodaří a mnoho mocných zlodějů tyto peníze beztrestně dlouho krade. Naštěstí se už brzo tento problém optimálně eliminuje, místo lidí zde budou autonomní roboti napojení na globální umělou inteligenci, nejsou na světě lidi tak zde nejsou problémy s daněmi.

Peníze a soukromé vlastnictví to byl dočasný evoluční experiment který evolučně skončí na věčné časy s příchodem robotů a umělé inteligence. Pokud něco nejde opravit, nebo se oprava nevyplatí, tak se to musí novým nahradit to je logické, robot pracuje lépe než člověk a nejsou s ním problémy, je to pro evoluci jasná volba, nejsou na světě hříšníci tak zde není ani očistec kde se platí daně.

Příspěvek byl publikován v rubrice GVKB a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.