Statisticky jednu třetinu života věnujeme spánku, někdo spí dlouho a jiný zase krátce ale každý potřebuje spánek, aby byl zdravý a silný, často je zde snaha svůj spánek násilně zkracovat, protože egoistická společnost s námi zachází špatně a nutí nás k tomu co nám škodí. Pokud jsme velmi unavení tak spíme tvrdě a dlouho, během spánku máme vždy sny a ty si většinou nepamatujeme, a tak si můžeme myslet to, že jsme sny neměli.

Vědci se o náš spánek zajímají velmi dlouho, a tak je zde mnoho informací o našem spánku, nespí jenom lidi spí i zvířata, spánek je protikladem aktivního života, ve spánku jsme pasivní a místo skutečnosti zde jsou sny plné fantazie a problémů které musíme řešit. Někdy máme špatné sny, a tak se špatně vyspíme, dobré sny většinou po probuzení zapomeneme, protože nemají pro nás hodnotu.

Existuje i mikrospánek který je následkem nedostatku spánku nebo nemoci, mikrospánek může způsobit nehodu na silnici nebo jiný problém. Častým problémem je usínání, kdy nemůžeme usnout, protože jsme nemocní, nebo máme jiné problémy které brání usnutí. Pokud spíme tvrdě tak může dojít k tomu, že dojde k znečištění postele, protože si během snu ulevíme, protože ztratíme kontrolu nad tělem, taky může dojít k tomu, že ze snu mluvíme nebo z postele vstaneme a nevíme o tom.

V minulosti zde byla snaha o to vysvětlit naše sny, protože lidi snům přikládali význam, který sny neměli, sny nemají žádný význam pro náš život je to jenom o tom, že naše inteligence si vymýšlí iluze a používá k tomu naši představivost. Plýtváme časem když dlouho spíme? Je to o prioritách, to, co je pro nás prioritní má snahu parazitovat na tom co není pro nás prioritní, spánek je pro nás prioritní, protože nám pomáhá k tomu abychom se měli dobře a nebyli často nemocní. 

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: