Bohatí žijí dlouho a chudáci žijí krátce to nám dokazují statistiky, bída znamená velikou zátěž na život a následkem je kratší věk a více nemocí. Neřešme to, co stejně nevyřešíme a věnujme se tomu, jak odstranit bídu globálně, bída má jistě i svoje příčiny, pokud tyto příčiny optimálně eliminujeme tak bída zmizí a tím zmizí i veliká nemocnost chudých lidí.

Podívejme se na člověka, který ztroskotal na ostrově kde nejsou lidi, takový člověk je v situaci kdy každý den bojuje o přežití a většinu brzo po ztroskotání umírá, jde o složitou existenční situaci, která nemá řešení.

Chudý člověk musí neustále bojovat o přežití, protože se z něj stal ekonomický ztroskotanec, války a pandemie v nahotě odhalují to, že hodnota chudých lidí je nulová a podle toho se s chudými lidmi i zachází. Řešení je jednoduché nahradíme lidi za autonomní roboty, nejsou na světě už lidi tak zde s lidmi nejsou problémy, náklady na lidi jsou vysoké a je třeba začít snižovat náklady abychom mohli dosáhnout optimální civilizace ve které se nelže a nekrade.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: