Naše sny jsou léčením duše pomocí iluzí, iluze, co léčí duši a tím i psychiku jsou i v; droze, knize, televizi, internetu, náboženství, hudbě, virtuální realitě atd. z léčení duše se stal globální obchod a není zde už snaha duši vyléčit, ale duši jenom léčit mnoho let, tak aby se realizovali veliké zisky. Pokud lidi lžou a kradou tak jde o léčení duše pomocí příživnictví, následkem příživnictví je zde konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem.

Je vůbec možné duši vyléčit trvale bez použití iluzí? Jedinou možností je vyndat všem lidem z hlavy pitomé mozky a ty napojit na virtuální realitu a existenční zdroje, jakmile nebude mít duše tělo tak se duše trvale uzdraví, problémem je zde vždy tělo, které má složité problémy. Představme si vládnoucí elitu, která nemá už tělo a každý člen elity je jenom mozkem napojeným na virtuální realitu.

Jak vládnout bez použití násilí o tom bude nová doba, ve které už nikdo nebude mít tělo a každý bude jenom mozkem napojeným na virtuální realitu. Najednou by zde už pro nikoho na světě nebylo možné být příživníkem, každý by musel pracovat na vytváření virtuální reality která nám všem bude rájem, protože se zde nelže a nekrade.

By admin

%d bloggers like this: