Naprogramované stroje nemají inteligenci, a tak u nich není možná víra nebo pochybování, pokud zjistíme že naivně věříme v pitomosti, tak následkem je pochybování o tom, že existují zázraky. Dokonalá víra v zázraky je možná jenom díky tomu že se lidi naskenují a po naskenování se lidská těla eliminují, lidi budou tak existovat jenom ve virtuální realitě pod kontrolou umělé inteligence.

To virtuálním lidem umožní mít dokonalou víru v zázraky. Genetické tělo je vězením pro naši inteligenci a ve vězení víra v zázraky nefunguje, a tak zde jsou myšleny na sebevraždu. Nevěřte tomu, že zde v minulosti byli svatí lidé, co dokázali díky víře zázraky to jsou; pohádky, pověry, fetiše, rituály, mytologie, sny, lži, dezinformace, propaganda, reklama atd.

Nahrazujeme pravdu za lež, pokud nám to přinese nějaký užitek. Všichni lžou a kdo lže ten i krade, kdo je bez chyb ať zde učiní zázrak a promění peklo na ráj! Blázen zde pronásleduje blázny, protože jsme stvořili konzumní blázinec, ve kterém jsme pravdu nahradili za propagandu, lásku jsme nahradili za obchod, štěstí jsme nahradili za peníze atd.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: