Neustále každý slyší všude nářky na to, že někdo nemá čas a peníze, kam mizí čas a peníze to je základní otázka vesmíru života, a tak vůbec. Aby mohlo něco vzniknout tak musí jiné zaniknout, a tak pokud vzniká čas a vznikají peníze, tak musí i zanikat čas a zanikat peníze, je to zákon zachování rovnováhy, který platí všude ve vesmíru, a i v ekosystému.

Pokud lidi žijí dlouho tak následkem je přelidnění, a to vede k potratům a antikoncepci, jsou to příčiny a jejich následky, nadbytek vytváří nedostatek, v principech je si zde mnohé podobné, a proto zde existují podobenství a lidová moudrost. Neustále se snažíme jako lidi realizovat svoje vynálezy a neuvědomujeme si jaké to bude mít následky, problémem je to že se už nemůžeme vrátit zpět abychom chybu tak napravili.

Mnozí skeptici sebejistě tvrdí že peníze jsou zlo, protože zabíjejí pravdu a lásku, peníze nejsou zlo ani dobro, peníze jsou systém a my tento systém neumíme správně používat, a tak máme s penězi mnoho problémů, stejné je to i s časem který taky neumíme správně používat, a tak máme s časem mnoho problémů.

V mnohém mi to připomíná řidiče, co neumí správně používat to co na silnici řídí, a tak platí pokuty nebo havarují, stejně tak lidi neumí používat mozek, a tak se dostávají do problémů, vše je zde o tom abychom věděli, a tak nemuseli myslet, protože ten, kdo myslí chybuje. Proto nahradíme lidi za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě už nikde lidi, co myslí na pitomosti tak zde je dostatek času a peněz, lidi to byla testovací evoluční verze a finální verzí je autonomní robot.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: