Obdivujeme celebrity a toužíme se stát celebritami jenže si neuvědomujeme, že vše je jenom pokrytecké divadlo, ve kterém si nuly hrají na celebrity. Z dálky vypadají celebrity božsky a z blízka spatříme ubožáky co nejsou normální. Sociální sítě na internetu se stali moderními sektami, ve kterých je mnoho pokrytectví, vše je o tom, jak dosáhnout cíle díky kterému se staneme celebritou.

Podívejme se na realitu objektivně z nadhledu a spatříme zde místo celebrit jenom trpaslíky co díky vysokým podstavcům z dálky vypadají jako celebrity. Je třeba se naučit rozlišit pravé celebrity od falešných celebrit, pravou celebritovou je evoluce, nikdo nepochybuje o tom, že všemu zde kraluje evoluce a lidské celebrity jsou jenom nuly co si hrají na bohy.

Neočekávejte od celebrit zázraky, na zázraky má monopol evoluce ona už brzo začne dávat lidem do hlavy GVKB čipy a tím zde skončí lidské celebrity, místo reality zde budeme mít virtuální realitu ve které bude moci být každý bohem nebo celebritou, inflace tak eliminuje vysokou hodnotu celebrit.

By admin

%d bloggers like this: