Statistiky jsou zrcadlem, ve kterém spatříme ekonomiku a politiku takovou, jaká objektivně je, každá vláda používá zákony a přerozdělování k tomu, aby měla vše pod kontrolou, vše, co se postaví dogmatické totalitě na odpor to je násilím eliminované. Nedělejme si iluze o lidech, co nám vládnou, nejsou to všemocní bohové, ale jsou to jenom oblečené opice!

Pokud by mohli volby eliminovat dogmatickou totalitu, tak by se volby zakázali, volby to je jenom divadlo ve skutečnosti všude vládnou milionáři a politici s byrokraty jsou jenom loutky které milionáři snadno ovládají. Za vším byli a budou výhody, aby ti, co jsou nahoře měli výhody tak ti, co jsou dole mají nevýhody a je jedno, jestli je někde socialismus nebo kapitalismus!

Všechny změny jsou jenom povrchní, a to už brzo skončí, protože každý dostane do hlavy inteligentní čip, který jeho mozek odpojí od reality, z lidí se všude stanou roboti na dálkové ovládání, jakýkoli odpor bude marný, zájem evoluce je nad zájmem jednice, skončí tak zde problém s pitomci, co zde dělali pitomosti a byli za to dobře od státu zaplacení.

By admin

%d bloggers like this: