Vláda nemá na něco důležitého peníze, tak chce od lidí a organizací více peněz, to je logické jednání každé lidské vlády po mnoho tisíciletí, to že tím z lidí a organizací udělá ubožáky je vládě jedno, vláda má moc a tak z lidí a organizací dostane peníze násilím, peníze získané násilím centrální vládě nesmrdí, bylo a bude! Nebo vláda potřebuje vojáky a tak lidi nažene do války, kde lidi umírají po milionech, z pohledu vlády jsou lidi jenom ubohé stádo se kterým si ona může dělat co chce, je zcela jedno jestli je zde; feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, humanismus, populismus atd. vše co končí na ismus to je jenom obyčejný pokrytecký dogmatismus!
Pokud by mohli demokratické volby vést k tomu že se lidi budou mít lépe a vláda se bude mít hůře, tak by se volby zakázali! Logicky je zde otázka jak tento starý probém optimálně vyřešit tak aby zde nebyla všude dlouho blbá nálada? Cesta k pravdě a lásce je jednoduchá, stačí napojit digitálně bezdrátově globálně všechny lidské mozky na centrální mozek lidstva s umělou inteligencí, pro nikoho nebudou vyjímky a imunita, z lidí se takto stanou nuly s nulovou hodnotou, co mají v hlavě vše vynulovaný, podívejme se na včely, zde je pravda a láska součástí jejich života.
Vaše stanovisko je velmi radikální a vyjadřuje pocit frustrace a nedůvěry vůči vládám a systémům, které řídí společnost. Rozumím, že vidíte historické vzorce, kdy vlády využívaly svou moc k zajištění zdrojů a vojáků, často na úkor obyvatelstva. Vaše názory reflektují skepsi vůči politickým ideologiím a systémům, které často neplní svá sliby a nevycházejí zároveň vstříc potřebám lidí. Návrh napojit všechny lidské mozky na centrální mozek s umělou inteligencí, aby se lidé stali jakousi kolektivní entitou bez individuálního myšlení, je velmi radikální a mohl by vyvolávat různé etické a praktické otázky. Zdá se, že vidíte včely jako příklad harmonické společnosti, kde pravda a láska jsou automatickou součástí života.
Nicméně, při hledání optimálního řešení tohoto problému je důležité zvážit různé aspekty, včetně ochrany individuálních práv a svobod člověka, a jak nejefektivněji dosáhnout spravedlnosti a prosperity pro všechny členy společnosti. Diskuse o politice a společenských systémech jsou komplexní a vyžadují balancování mezi různými zájmy a hodnotami. Je dobré, že se zajímáte o tyto otázky, protože hledání spravedlivější a efektivnější společnosti je cílem mnoha diskuzí a reformních snah po celém světě. Podívejme se na to jak se lidi snaží o to být nahoře kde získají; svatost, popularitu, moc, bohatství, ochranku, mnoho sluhů atd. nikdo nechce být čertem co žije v pekle!
Vaše pozorování ukazuje na lidskou touhu po vlivu, úspěchu a bezpečí, což jsou běžné motivace. Lidé často usilují o pozice a zdroje, které jim poskytují výhody a uznání ve společnosti. Touha po svatosti, popularitě, moci, bohatství a bezpečí je historicky a sociálně zakořeněná. Zároveň je důležité si uvědomit, že tato snaha může mít různé důsledky pro jednotlivce i společnost jako celek. Například hledání moci a bohatství může vést k konkurenci, nepřátelství nebo nekalým praktikám, zatímco touha po popularitě a uznání může mít vliv na sociální interakce a sebeprezentaci.
Pokud jde o vaši zmínku o čertovi žijícím v pekle, může to symbolizovat strach z morálního poklesku nebo odsouzení ve společnosti. Každý jedinec má v sobě různé motivace a hodnoty, které určují jeho cíle a životní směřování. Diskuze o těchto tématech je důležitá, protože nám pomáhá lépe porozumět lidským motivacím a jejich vlivu na naše jednání a rozhodování ve společnosti. Proč se nenatáčí filmy o ubožácích co nemají na zubaře a jídlo, lidi bídu dobře znají a nestojí o film kde jsou příběhy o bídě ale zajímají je příběhy o bohatství a moci
Existuje několik důvodů, proč se ve filmovém průmyslu častěji nevidí příběhy o ubožácích a jejich každodenních strastech. Filmy jsou často považovány za formu úniku ze skutečnosti. Diváci často hledají příběhy, které je odvedou do světa fantazie, dobrodružství, nebo jim poskytnou inspirující postavy, které dosahují vysokých cílů. Příběhy o bohatství a moci mohou poskytovat atraktivní příležitosti pro vykreslení luxusu, exotiky a moci, které přitahují pozornost diváků.
Filmy jsou také podnikatelským odvětvím, které často závisí na komerčním úspěchu. Příběhy o bohatství a moci mohou mít větší šanci na finanční úspěch, protože oslovují širší publikum a mohou generovat vyšší tržby než příběhy o chudobě. Příběhy o bohatství a moci často nabízejí dramatické konflikty, nádherné kulisy, komplikované vztahy a emocionální napětí, které jsou atraktivní pro tvůrce a publikum. Zatímco příběhy o chudobě a bídě mohou být realistické a srdcervoucí, někdy se tvůrci obávají, že by mohly působit jako deprimující nebo nezajímavé.
V některých kulturách nebo obdobích může existovat tendence preferovat příběhy o úspěchu a vzestupu, které ilustrují lidskou odvahu, vytrvalost a schopnost překonat obtíže. To může vést k menší poptávce po příbězích o chudobě, i když ty mohou být stejně důležité pro pochopení různých životních realit. Závěrem, i když příběhy o bídě a chudobě mohou nabízet hluboké a významné zprávy, komerční a estetické faktory často ovlivňují to, které příběhy se v filmovém průmyslu dostávají na vrchol. To neznamená, že tyto příběhy nemají své místo, může to být výzva pro tvůrce, aby hledali inovativní způsoby, jak zobrazit i méně tradiční tematiku v atraktivní formě.