Podívej se na sebe objektivně z nadhledu a sepiš si svoje největší chyby, největší tvojí chybou je hříšnost, hříšnost je u všech lidí začarovaný kruh, ze kterého nejde uniknout! Problém hříšnosti je v tom že žijeme v hříšné společnosti, ve které si hříšníci hrají na to, co ve skutečnosti nejsou, jaký má smysl chodit k demokratickým volbám prezidenta nebo politiků.

Na kandidátkách jsou jenom hříšníci a voliči jsou hříšníci, následkem je to, že se nic v tomto hříšném pokryteckém světě nemůže pomocí; pohádek, morálky, mytologie, hnutí, sekt, náboženství, politiky, filosofie, ideologie, humanismu, demokracie atd. a změnit evolučně k lepšímu.

Pokud je každý člověk na světě hříšník od narození do smrti, tak to jistě musí mít nějakou příčinu, protože vše v nás a okolo nás to jsou příčiny a jejich následky. Naše hříšnost je následkem toho že jsme psychicky nemocní, a proto pijeme slivovici a kouříme cigarety, nebo věříme na pitomé teorie, které v praxi nefungují.

Zdravý člověk je špatně diagnostikovaný pacient, nikdo z lidí na světě není zdravý, rodíme se už s mnoha nemocemi a pokud je nemocné tělo, tak je i nemocná psychika.

Je naivní představa že je možné se vyléčit ze všech nemocí, jakmile léčení skončí tak se nemoci zase probudí ze spánku, protože každé léčení těla a psychiky umí jenom nemoci uspat na omezenou dobu! Jak se změnit optimálně a rychle? Vše je o tom nebýt líný a začít být aktivní v tom co je ti blízké.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: