Jeden blázen natolik spěchal že vše fotil velmi krátkým časem aby tak ušetřil svůj čas, to bylo ještě v době kdy se musel u fotoaparátu manuálně nastavit čas, dneska za nás dělá vše automatika, i když jsem se setkal s tím, že automatika nastavila špatně čas u amatérského fotoaparátu, a tak byl obrázek neostrý, dlouho jsem si bohužel myslel že technická chyba je jinde.

Ono nastavení fotoaparátu je často problém čím kratší je čas tím menší je hloubka ostrosti a často je malé i rozlišení na čipu díky vysoké citlivosti, automatika vychází z průměrné situace, ale často zde jsou extrémní situace, ve kterých automatika selže. Jak mít dostatek toho co potřebujeme? V konzumním prostředí každý pořád něco potřebuje, nejvíce každý potřebuje; čas, peníze, výhody, štěstí, lásku, informace, inteligenci, praxi atd. pokud nemáme to co potřebujeme tak se rozčilujeme nebo máme blbou náladu.

Něco selže a na monitoru je zpráva o chybě která vypadá jako by jí napsal nějaký blázen, horší je situace, kdy je zde modrá obrazovka digitální smrti. Pokud se nám v životě konečně podaří jeden veliký problém eliminovat tak to netrvá dlouho a je zde jiný problém, jako by někdo nad námi měl snad radost z toho, že máme pořád problémy. Nikdo za nic nemůže každý si jenom plní svoje povinnosti, skončil zde socialismus a naše radost z kapitalismu nevydržela dlouho a brzo jsme zjistili že z jednoho blázince jsme se dostali do jiného blázince.

By admin

%d bloggers like this: