Ekonomické je léčit psychiku lidí globálně, logicky léčit psychiku osobně není ekonomické a jenom se plýtvá časem psychologa a časem psychicky nemocného člověka. V minulosti zde byli knihy, co se snažili léčit psychiku globálně, problémem bylo to že lidi málo četli knihy, co by jim mohli pomoci s léčením jejich psychiky a tyto knihy nebyli optimálně napsané.

Potom přišla televize a internet, tím zde bylo mnoho digitálních systémů, co se snažili globálně léčit psychiku lidí, problém zde zase byl s tím že informace poskytované televizí a internetem nebyli optimální pro psychicky nemocné lidi, protože televize a internet má limity které nejde překročit.

Nebude to trvat evolučně dlouho a každý člověk na světě dostane do mozku bezdrátové připojení na globální umělou inteligenci, aby se tak zajistilo optimální globální léčení psychicky nemocných lidí, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita, nebude na světě jedinec, který by neměl v mozku napojení na umělou inteligenci. Umělá inteligence odpojí mozek od reality a mozek už nebude znát žádnou realitu, a bude se tak optimálně starat jenom o tělo, aby tělo podávalo optimální výkon co nejdelší dobu.

Sluha nemůže sloužit mnoha pánům, protože jednomu pánu se zavděčí a jiného pána si tím rozhněvá, to je příčina toho, že je mozek psychicky nemocný, tím že se bude starat jenom o tělo, tak bude mozek psychicky zdravý, takto zde zvítězí globálně pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy. Už zde nebudou možné; války, konflikty, krize, pandemie, inflace, vandalismus, protekce, korupce, konfidenti, lháři, zloději atd.

Zrodí se nová kulturní civilizace, kde zájem celku bude nad zájmem jedince, ten, kdo nebude optimálně rychle fungovat, ten se automaticky eliminuje v krematoriu a tím zde skončí degenerace a přelidnění. Na práci stroje, na řízení strojů inteligentní programy a lidi zde budou jenom na to, že budou vše neustále optimálně rychle kontrolovat a nahlašovat chyby a problémy, rychlá a optimální kontrola je základem pro optimální fungování globální digitální kulturní civilizace.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: