Vše, co vznikne to i zanikne, a to platí i pro dokonalost, neustále zde vzniká něco dokonalého a potom to zaniká, vše je zde v pohybu, a tak zanikají lidi a zanikají planety a slunce, není zde nic, co by zde bylo na věčné časy. Mnoho lidí žije tak jako by byli nesmrtelní a najednou jsou staří a nechápou, jak jim mohl život, tak rychle utéci.

Z lidí se stali loutky, které mnohé ovládá, a tak lidi nejsou pány svého osudu, problémem je snaha dělat vše ve velkém, a tak ve velkém dělá propaganda a cenzura z lidí pitomce co dělají pitomosti, jakákoli snaha o to se nějak bránit systému který z nás dělá pitomce je naivní a marná. Války a pandemie v nahotě odhalují lidskou pitomost, dosahovat svých cílů pomocí násilí to je podřezávání větve na které všichni evolučně sedíme.

Věznit lidi za to že dělají chyby je taky pitomost, vězení z nikoho neudělalo lepšího člověka, elitě jde jenom o to zastrašit lidi, aby měli strach dělat chyby. Občas se někdo zblázní a začne lidi zabíjet nebo zabije sebe, příčinou je vždy nedostatek lásky člověka k člověku. Pořád pitomcům mediálně říkám, že ten, kdo lže a krade, ten se z toho brzo zblázní, ale je to marnost, protože pitomců je na světě jako sraček.

By admin

%d bloggers like this: