Proč se vše tak rychle mění? Za všechny změny může profesionální práce, tam kde není práce tam se nic nemění, často je zde snaha o to, aby se nic neměnilo a ten kdo se pokusí něco změnit je za to potrestán. Většina lidí na světě žije zaostale protože čas a prostor kde žijí se brání evolučním optimálním změnám. Změny vždy znamenají problémy jak pro jednice, tak i pro společnosti, je to jako když chcete dát na stránku nebo blog video a narazíte na to, že vám v tom něco brání, a tak se musíte spokojit s fotkami.

Zde se dostáváme k tomu že vše v nás a okolo nás má svůj evoluční osud který je obtížné změnit, většina změn, které lze násilně realizovat jsou změny dočasné a povrchní s malým významem, je to jako s hubnutím kdy často se vám zase veliká váha vrátí, jako by si tělo pamatovalo svojí starou velikou váhu. 

Mám rád moderní techniku, protože díky moderní technice snadněji mohu porozumět složitému světu ve kterém dlouho žiji, technika funguje na podobných principech jako vesmír a život, vše se točí okolo optimálních norem, které jsou stabilní, to, co není v normě buď jde ještě opravit nebo to opravit už nejde, často je zde snaha opravovat to co nejde opravit nebo se to nevyplatí opravit. 

Podívejme se na centralismus, který je pro nás dlouho svatou normou a tato norma je evolučně chybná, je třeba pochopit to že dokud zde bude všude centralismu do té doby zde bude bída a zaostalost, jde o to, aby všude konečně zvítězila pravda a láska nad lží a nenávistí a toho lze dosáhnout jenom tím že zde bude decentralizace tak jako internet funguje decentralizovaně.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: