Civilizace bez zbraní a válek

Když něco nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, následkem jsou problémy, na které není řešení! Nahradíme proto globálně na věčné časy hříšné lidi za svaté roboty, a tak nahradíme peklo za ráj, v ráji nejsou potřeba zbraně a nejsou tak zde ani války. Optimalizace je pro nás prioritní, pochopte konečně čerti to, že z čerta nejde udělat anděl, nejsou na světě hříšní čerti tak na světě není ani pokrytecké peklo. Je to celé o tom, jak si to dneska uděláme takové to zítra i máme!

Nevěřte tomu, že čertům bude v pekle po volbách lépe, volby v pekle nemohou přeci peklo proměnit na ráj kde se nelže a nekrade! Robot je lepší, než je člověk, a tak je to pro novou civilizaci jasná volba, člověk to byla evoluční testovací verze, co se nepovedla a robot je finální verze. Robot prezident bude vyznamenávat roboty a poslední malou skupinu nahých lidí najdeme už jenom v poslední zoologické zahradě na světě za nerozbitným sklem, a na cedulce zde bude napsáno hříšná pokrytecká opice! 

Příspěvek byl publikován v rubrice GVKB a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.