Nejdříve evolučně u nás zanikla Komunistická totalita a potom za krátkou dobu zaniklo Československo, vše je zde dočasným evolučním experimentem, trvale zde jsou jenom evoluční změny. Současnost je dlouho spojená s Evropskou unií, dále je zde pandemie a válka na Ukrajině.

V době, kdy zde zaniklo Československo tak se u nás začal pomalu zavádět internet, potom došlo k tomu, že se internet dostal i na mobilní telefony, a to už jsme v moderní současnosti kdy všude spatříte pitomce co mají bezdrátová malá sluchátka a koukají do velikého telefonu na internet.

Za pouhých třicet let se toho mnoho změnilo, něco se změnilo málo a jiné hodně to záleží většinou na situaci. Logicky pokud se mění vše okolo nás tak to vede k tomu, že se změnám přizpůsobujeme, a tak se měníme podle situace. Jaké vynálezy a patenty nejvíce začali měnit naši kulturu a civilizaci? Jde o stroje, problém je často určit co je nástroj a co je stroj?

Třeba televize je stroj na vymývání mozků, šicí stroj je strojem na výrobu oblečení atd. nebude to trvat dlouho a bude zde autonomní robot, který nahradí zaměstnance a funkcionáře, práce za peníze pro lidi žádná nebude, je naivní věřit tomu, že zde nemůže být autonomní robot prezident, který bude vyznamenávat autonomní roboty, evoluce je jako lavina.

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: