Kult osobnosti je zde evolučně dočasně, přichází digitalizace spojená s umělou inteligencí, a tak na práci budou stroje a na řízení strojů budou programy, vše se bude optimalizovat tak aby se ušetřili hodnoty a čas, následkem bude to že už nebudeme k ničemu potřebovat prezidenty a celebrity, lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat a mohla se tak realizovat globální genocida.

Člověk to byla testovací verze a finální verzí bude autonomní robot, je to jako s Windows 11 který nejde nainstalovat na staré počítače, vše je zde evolučně dočasně protože nové nahrazuje staré, nejsou na světě už lidi tak zde nejsou s lidmi problémy.

Zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme a lidi za roboty nahradíme, s lidmi mají zaměstnavatelé jenom samé zbytečné problémy. Všechny snahy proměnit lidi na roboty pomocí náboženství a politiky se ukázali jako chybné, z nuly nikdo číslo neudělá, člověk nebyl evolučně vytvořen jako robot nebo otrok, ale byl vytvořen jako chytrá opice. Podívej se do zrcadla a spatříš chytrou opici, co si zde hraje na člověka. 

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: