Konzumní společnost to je globální blázinec, ve kterém není nikdo normální, blázen v blázinci je léčen blázny, vše je v konzumní společnosti jenom hra, kdy svatá pravidla určují blázni, nebo bláznivá situace, z dálky blázni vytvářejí iluze, že jsou normální, normální je ten, kdo neumí mluvit, jakmile se dítě naučí mluvení tak se z toho rychle zblázní, protože blázni si jedno myslí a jiné říkají, mluvení je pro blázny drogou, a tak když jsou dlouho v situaci kdy nemohou mluvit, tak musí pít slivovici a kouřit cigarety.

Dobře jsou na tom blázni, co umí mluvit sami se sebou, vše je o tom že nejlepší je nebýt v ničem závislým na bláznech, protože každá závislost je spojená s problémy. Jaký to má smysl chodit k politickým volbám a volbám prezidenta, když na kandidátce jsou jenom staří blázni. Každý blázen je do něčeho blázen! Pokud blázni mají děti tak z dětí vyrostou blázni, je to začarovaný kruh, ve kterém jsou všude blázni už mnoho tisíciletí, z každého díla jasně poznáváme to, že tvůrcem jsou blázni. 

Největší tragédie jsou blázni, co mají moc a bohatství, následkem jsou ekonomické krize a války, konzumní společnost je založená na náhražkách, a tak; místo lásky zde jsou peníze, místo pravdy je zde propaganda, místo praxe je zde teorie atd. nebude to už trvat evolučně dlouho a místo bláznů zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory napojení na globální umělou inteligenci, nejsou na světě už nikde blázni, tak zde nikde není ani blázinec to je logické. 

By admin

%d bloggers like this: