Vše je zde o násilí, které je fyzické a psychické, ve snaze dosáhnout cíle je často používáno násilí a mír je tak jenom válka vedená jinými prostředky. Co se stane s lidmi, když dostanou do hlavy GVKB čipy, které je odpojí od reality kde je běžné násilí, a tak mozek bude znát jenom GVKB virtuální realitu kde není násilí.

Najednou zde čert promění na anděla a jakýkoli odpor bude marný, tolik jsme po tom toužili abychom mohli žít jako andělé v ráji a díky čipům v hlavě se nám tento sen konečně splní, už zde nebude propaganda a cenzura, konečně budeme svobodí, a tak si budeme moci hrát na boha nebo prezidenta, protože ve virtuální realitě není pro nás žádné omezení toho, co zde budeme dělat.

Budeme jíst granule pro psy a budeme si myslet že jíme v restauraci drahé jídlo, budeme pracovat jako otroci a budeme si myslet že sportujeme atd. když vymývat lidem mozky tak to budeme dělat globálně a profesionálně, pro nikoho zde nebude už imunita nebo výjimka každý bude mít od narození do smrti v hlavě čip! Mnozí si myslí že přeci k něčemu takovému nemůže dojít, aby se z lidí stali jenom loutky, které ovládá globální umělá inteligence, ve jménu pokroku je možné všechno!

By admin

%d bloggers like this: