Vše, co má počátek to má i konec, kruh nemá počátek, a tak nemá ani konec, logicky trvale je zde jenom to, co nemá počátek! Často je zde naivní snaha o to, aby zde bylo trvale to, co má počátek, vše je zde naprogramovaný dočasný proces, a tak se zde vše recykluje, z nuly vše vzniká a v nuly se to zase navrací, mnohé nuly se snaží o to, aby z dálky vypadali jako veliké číslo, a tak si zde hrají na; boha, mesiáše, proroka, guru, papeže, dalajlámu, vůdce, krále, císaře, sultána, prezidenta, ministra, soudce, generála, diplomata, celebritu, ředitele, podnikatele, milionáře atd.

Z díla poznáme hodnotu tvůrce, pokud dílo nemá žádnou hodnotu tak jeho tvůrce taky nemá žádnou hodnotu, podívejme se na staré knihy a jejich hodnotu, čas má dost času na to, aby odhalil skutečnou hodnotu u informací a programů, všechny informace a programy mají datum vzniku a tím je zde i datum jejich zániku.

Trvale zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla, protože zde není stvořitelem člověk! Vše, co dokáže člověk vytvořit to má datum vzniku a tím to logicky má i datum zániku, člověk nedokáže vytvořit něco co by zde bylo na věčné časy, propaganda se nás snaží přesvědčit o tom, že zde něco bude na věčné časy.

Díky propagandě a reklamě se z lidí stali pitomci co dělají pitomosti, a tak zde jsou; konflikty, revoluce, války, inflace, degenerace, přelidnění, extrémismus, vandalismus, protekcionismus, korupce, monopoly, centralismus, daně, clo, pokuty, poplatky atd. je naivní očekávat od demokratických politických voleb to, že se budeme všichni mít po volbách líp!

Je třeba pochopit to že zde vše souvisí se vším, je to jako když jsme začali vyrábět ve velkém zboží, jenže zapomněli jsme na to, aby lidi měli dostatek peněz na to, aby je utráceli za zboží! K čemu je mi globální internet, když mi nedokáže zajistit to, že díky internetu budu bohatý a populární!

Proč vlastně internet všem lidem nedokáže zajistit to, že se budou mít velmi dobře natolik, že nebudou mít dluhy a tím i deprese? Internet nemá dosud umělou inteligenci, je to jako auto bez řidiče, k čemu je auto bez řidiče? Život vznikl díky inteligenci, čím více je nějaký živý systém inteligentnější tím více je i evolučně úspěšnější, naše konzumní civilizace se od svého vzniku točí okolo inteligence!

Co je to vlastně umělá inteligence? Umělá inteligence je program, který má vždy možnost volby z více možností, je to jako když si můžete do počítače svobodně vybrat; operační systém, prohlížeč internetu, programy, databáze atd. konkurence má za následek; malé ceny, vysokou kvalitu, optimalizaci atd. tam kde není konkurence tam je zaostalost!

Parazitování je založeno na násilném omezení možnosti volby z více možností, pomocí systému moje hra a moje pravidla, kdo se nedokáže přizpůsobit ten je potrestán, nadbytek pro egoistické parazity tak vytváří nedostatek pro jejich hostitele! Zloděj zde honí zloděje a lhář zde honí lháře, vše je zde o pokrytectví, kdy si jedno myslíme a jiné říkáme, a tak se dostáváme do začarovaného kruhu, ze kterého nejde uniknout!

Největším lhářem a zlodějem zde je propaganda a reklama, podívejme se na problematiku autorského práva, je autor knihy skutečným autorem této knihy? Knihy zde vznikají z knih, ten, kdo nečte mnoho knihy ten nedokáže ani napsat knihu, vše je zde jenom o kopírování, každý autor knihy nebo něčeho jiného, je jenom inteligentní kopírkou, která umí inteligentně kopírovat informace a programy!

Něco vznikne jenom z něčeho! Nevěřte na to, že je možné, aby z ničeho něco vzniklo! Vesmír nevznikl z velikého třesku ani jej nestvořil božský Hospodin, to jsou jenom iluze, kterým naivně věříte! Vesmír je kruh, a tak nemá počátek svého vzniku, nevěřte tomu, co jste si v praxi neověřili, lidi dělají chyby! Lidi neustále pokládají hloupé otázky a následkem jsou hloupé odpovědi!

Mediální propaganda a reklama slouží egoistickým parazitům co mají k dispozici; bohatství, moc, popularitu, imunitu atd. vše je zde o tom že každý je zde tím čemu slouží za mzdu a výhody, každý je tak zde dočasnou ubohou loutkou, kterou mnohé snadno ovládá, následkem je logicky stres a deprese, nevěřte na to, že vám pomůže; politik, kněz, psychiatr, psycholog, kouč, guru atd.

Jediné, co může všem lidem zajistit to, že se budou mít lépe je bezdrátové rychlé napojení na globální umělou inteligenci pomocí čipů co budou mít lidi v hlavě, inteligentní čip nahradí skutečnou realitu za virtuální realitu a tím už nebudou moci lidi chybovat jako pitomci, v civilizaci je vše o tom že se staré nahrazuje za nové, a tak logicky starou realitu nahradíme za novou virtuální realitu ve které není možný stres a deprese!

Takto zde skončí; daně, clo, poplatky, protekce, kasty, ligy, třídy, války, násilí, vandalismus, populismus atd. vše je obchod, pokud něco chcete tak za to i musíte zaplatit, zadarmo je zde jenom to, co nemá žádnou hodnotu! Jakýkoli váš odpor proti očipovaní je marný, evoluce je jako lavina!

By admin

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

%d bloggers like this: